KUNDSERVICE


Marie Grattan
Kommuner i mellersta Sverige
samt Danmark och Norge
Telefon: +46(0)435 369 46
Fax: +46(0)435 369 40
Mail: marie.grattan@pwsab.se


Anneli Lindberg
Entreprenörer i Sverige, Finland
samt inköpsansvarig
Telefon: +46(0)435 369 35
Fax: +46(0)435 369 40
Mail: anneli.lindberg@pwsab.se


Magdalena Nilsson
Återförsäljare samt Kommuner
i Norra och Södra Sverige
Telefon: +46(0)435 369 33
Fax: +46(0)435 369 40
Mail: magdalena.nilsson@pwsab.se


Ulrika Tomsson
UWS
Telefon +46(0)709 52 25 51
Mail ulrika.tomsson@pwsab.se

FÖRSÄLJNING


Håkan Vesterlund
Regionchef Sverige
Mobil +46(0)706 27 75 75
Mail hakan.vesterlund@pwsab.se


Magnus Westerholm
Regionchef Mellersta Sverige
Mobil +46(0)706 17 17 00
Tel +46(0)13 12 66 50
Mail magnus.westerholm@pwsab.se


Anna Carin Östlund
Säljare Södra Sverige
Mobil +46(0)721 79 09 11
Fax +46(0)435 369 40
Mail annacarin.ostlund@pwsab.se


Morgan Holm
Säljare Offentliga miljöer och Möbler
Mobil +46(0)721 77 76 80
Fax +46(0)435 369 40
Mail morgan.holmpwsab.se


Patrik Göransson
Quattro Select
Mobil +46(0)709 49 76 60
Fax +46(0)435 369 40
Mail patrik.goransson@pwsab.se


Henrik Lysholm
Produktansvarig Public Furnish,
Återförsäljare och UWS
Mobil +46(0)702 60 75 75
Fax +46(0)435 369 40
Mail henrik.lysholm@pwsab.se


Mikael Andersson
Säljare Göteborgsregionen
Mobil +46(0)708 92 34 96
Fax +46(0)435 369 40
Mail mikael.andersson@pwsab.se


Camilla Fyhr
Säljare Stockholmregionen
Mobil +46(0)70 952 26 69
Fax +46(0)435 369 40
Mail camilla.fyhr@pwsab.se

PWS SERVICE


Peter Håkansson
Service
Mobil +46(0)701 44 84 73
Fax +46(0)435 369 40
Mail peter.hakansson@pwsab.se


Daniel Nilsson Weikel
Service
Mobil +46(0)731 44 65 51
Fax +46(0)435 369 40
Mail daniel.nilsson@pwsab.se


Tobias Nordlund
UWS Service
Telefon +46(0)435 369 34
Mobil +46(0)766 77 67 33
Mail tobias.nordlund@pwsab.se

VD


Dan Håkansson
VD, PWS Nordic AB
Mobil +46(0)70 692 65 05
Fax +46(0)435 369 40
Mail dan.hakansson@pwsab.se

EKONOMI


Gustaf Johnson
CFO
Telefon +46(0)435 369 45
Mobil +46(0)702 21 93 10
Mail gustaf.johnson@pwsab.se


Marie Karlsson
Controller
Telefon +46(0)435 369 31
Fax +46(0)435 369 40
Mail marie.karlsson@pwsab.se


Annette Nilsson
Controller
Telefon +46(0)435 369 37
Fax +46(0)435 369 40
Mail annette.nilsson@pwsab.se


Lena Stjerna
Ekonomiassistent
Telefon +46(0)435 369 41
Fax +46(0)435 369 40
Mail lena.stjerna@pwsab.se